Jak zarezerwować samochód w wyszukiwarce

 

KROK 1: WYSZUKIWANIE

 

W pierwszym kroku rezerwacji samochodu na wynajem należy wybrać miejsce odbioru i zwrotu auta oraz określić daty i godziny, w których chcemy zarezerwować samochód. Po wpisaniu 3 pierwszych liter nazwy miejscowości nasza wyszukiwarka podpowie możliwe lokalizacje. Na tym etapie wyszukiwania można też określić wiek kierowcy oraz dodać kod promocyjny.


Wyszukiwarka samochodów - wyszukiwanie

 

KROK 2: OFERTA

 

Wyszukiwarka ofert wyświetla listę wszystkich ofert dostępnych w wypożyczalniach aut, z którymi współpracujemy, domyślnie posortowaną według ceny. Można samodzielnie zmienić sortowanie, określając wymagane udogodnienia, ubezpieczenie, politykę paliwową, wypożyczalnię aut, klasę i typ samochodu, liczbę pasażerów czy zakres cenowy. Można też sprecyzować miejsce odbioru, zaznaczając czy samochód chce się odebrać na lotnisku, przy dworcu kolejowym czy w mieście. Wyniki wyszukiwania można też zobaczyć na mapie. Po zdecydowaniu się na konkretny samochód należy kliknąć na cenę.

 

Wyszukiwarka samochodów - oferta

  

KROK 3: SZCZEGÓŁY

 

W trzecim kroku rezerwacji uzyskujemy szczegóły wybranej oferty. Możemy określić czas odbioru oraz zwrotu samochodu i sprawdzić jego dostępność na wybranych stacjach, klikając "Sprawdź stacje". Możemy również wybrać preferowane wyposażenie dodatkowe, np. fotelik dla dzieci, nawigację, łańcuchy na opony, itp.


Wyszukiwarka samochodów - szczegóły

 

KROK 4: REZERWACJA

 

Po kliknięciu "Rezerwuj"  przechodzimy do formularza, w którym należy wypełnić wszystkie wymagane pola oraz zapoznać się z warunkami wynajmu danego dostawcy samochodu. Rezerwacji dokonuje się poprzez wybranie przycisku "Rezerwuję i płacę".

Wyszukiwarka samochodów - rezerwacja

 

KROK 5: POTWIERDZENIE

 

Ostatni etap to potwierdzenie zawierające szczegółowe informacje o dokonanej rezerwacji samochodu. Numer rezerwacji wraz z pozostałymi danymi zostaje również przesłany na adres e-mail podany w formularzu.


Wyszukiwarka samochodów – potwierdzenie rezerwacji

 

Kliknij teraz i wyszukaj auta na wynajem!