Program afiliacyjny

Chcesz wiedzieć więcej?

Program partnerski wyszukiwarek biletów lotniczych, hoteli i wynajmu aut

Prowadzisz biuro podróży lub jesteś właścicielem strony internetowej? Chciałbyś mieć takie wyszukiwarki jak na naszej stronie www.cp-online.pl? Nic prostszego!

Wystarczy, że przystąpisz do jednego z naszych programów partnerskich, a już za 0 PLN możesz mieć wyszukiwarki i systemy rezerwacyjne tanich biletów lotniczych, biletów lotniczych tanich i regularnych przewoźników, wyszukiwarki hoteli oraz ofert wynajmu aut, na których będziesz zarabiać!

Przy współpracy z firmą Flightbox (www.flightbox.pl) oraz Ypsilon.Net stworzyliśmy PROGRAM AFILIACYJNY SPECIALS i PROGRAM PARTNERSKI FLIGHTBOX. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę współpracy z myślą o małych biurach podróży, które dopiero rozpoczynają sprzedaż przez Internet i nie posiadają własnej infrastruktury do obsługi sprzedaży online. To także doskonała propozycja dla właścicieli stron internetowych niekoniecznie związanych z branżą turystyczną.

Dzięki współpracy z nami nie musisz ponosić kosztów, aby zaistnieć na rynku e-usług.

Na czym to polega?

To bardzo proste! Otrzymujesz od nas wyszukiwarkę i umieszczasz ją na swojej stronie internetowej. Twój Klient rezerwuje na Twojej stronie internetowej, my obsługujemy Twoje rezerwacje, a Ty otrzymujesz prowizję! Przystępując do programu partnerskiego zyskujesz czas, zwiększasz liczbę i wartość rezerwacji obniżając jednocześnie koszty obsługi klienta.

Aby dokonywać rezerwacji nie musisz podpisywać umów z systemami rezerwacyjnymi, biurem z akredytacją IATA wystawiającym bilety lotnicze, wypożyczalniami samochodów, dostawcami usług hotelowych, nie musisz sam wykonywać prac administracyjnych czy specjalnie zatrudniać pracownika - wszystkie czynności związane z obsługą techniczną, utrzymaniem systemu, wystawianiem biletów i obsługą posprzedażową wykonujemy za Ciebie.

Za 0 PLN lub za niewielką odpłatnością (w zależności od wybranej promocji) korzystasz z rozwiązań technologicznych i bazy ofert dotychczas dostępnych tylko na największych portalach turystycznych.

Przystępując do programu partnerskiego otrzymasz od nas wyszukiwarki i systemy rezerwacji:

  • biletów lotniczych tanich i regularnych linii lotniczych
  • biletów lotniczych tylko tanich linii lotniczych
  • samochodów na wynajem
  • hoteli na świecie

Wszystkie nasze wyszukiwarki mają możliwość łatwej i swobodnej zmiany kolorystyki. Sprawdź, które wersje kolorystyczne wyszukiwarek najbardziej pasują na Twoją stronę internetową (aby powiększyć obraz kliknij na miniaturę) i obejrzyj demo działania naszych wyszukiwarek.

Masz pytanie odnośnie programu afiliacyjnego Specials? Jesteś zainteresowany przystąpieniem do programu? Potrzebujesz więcej informacji o uczestnictwie w programie?

flightbox