Wypożyczalnie samochodów

Nasza wyszukiwarka ofert wynajmu samochodów zawiera oferty m.in. poniższych wypożyczalni aut

Sprawdż oferty naszych partnerów

logo auto europe

Auto Europe

Auto Europe to partner, którego priorytetową działalność stanowi wynajem samochodów na wakacje. Wypożyczalnia została założona w  1954 roku, a swoje funkcjonowanie rozpoczęła w USA. Na chwile obecną oferuje ponad 7 000 stacji na całym świecie, co czyni ją liderem rynku wynajmu samochodów. Samochody Auto Europe dostępne są głównie poprzez rezerwacje online.

Wynajem aut AutoEurope
logo auto arguscarhire

ArgusCarHire

Broker samochodowy założony w 1996 roku. Wypożyczalnia funkcjonuje także pod nazwami CarTrawler i ArgusRentACar. Główna siedziba firmy znajduje się w Irlandii. W bazie partnera zawarte jest ponad 30 000 lokacji od międzynarodowych i lokalnych lotnisk do centrów miast. Jako pierwsi zaoferowali możliwość wyszukiwania wszystkich rodzajów samochodów w największych firmach wynajmu tylko jednym kliknięciem, w tej chwili porównują ceny 800 firm wynajmujących samochody.

Wynajem aut ArgusCarHire
logo auto AtlasOption

AtlasOption

Pośrednicząc w wynajmie aut, Atlas Option, zapewnia niskie opłaty lotniskowe, ubezpieczenie przed kradziżą, nielimitowane kilometry oraz niską kaucję. Swoją pasję Atlas Option przekłada na satysfakcję klientów, oferując im nieskie ceny, wysyką jakość obsługi i możliwość wynajmu samochodów w popularnych miejscowośćiach wypoczynkowych.

Wynajem aut AtlasOption
logo auto avis

Avis

To wypożyczalnia samochód z tradycją posiadająca w swojej ofercie ponad 350 000 samochodów na ponad 5 100 stacjach w 170 krajach. Avis oferuje na rynku wynajmu samochodów wiele specjalności. Należą do nich np. Avis Rapid Return - błyskawiczna procedura zwrotu samochodu na ponad 120 lotniskach w całej Europie lub wynajem samochodu z przedziału low-cost na 26 niemieckich stacjach wynajmu w pakiecie Avis Basic. Osoby często podróżujące uzyskują profity ze współpracy firmy Avis z 50 różnymi liniami lotniczymi, m.in: Lufthansa, British Airways, Air France/KLM i United Airlines.

Wynajem aut Avis
logo auto cardelmar

CarDelMar

To wypożyczalnia samochód z tradycją posiadająca w swojej ofercie ponad 350 000 samochodów na ponad 5 100 stacjach w 170 krajach. Avis oferuje na rynku wynajmu samochodów wiele specjalności. Należą do nich np. Avis Rapid Return - błyskawiczna procedura zwrotu samochodu na ponad 120 lotniskach w całej Europie lub wynajem samochodu z przedziału low-cost na 26 niemieckich stacjach wynajmu w pakiecie Avis Basic. Osoby często podróżujące uzyskują profity ze współpracy firmy Avis z 50 różnymi liniami lotniczymi, m.in: Lufthansa, British Airways, Air France/KLM i United Airlines.

Wynajem aut CarDelMar
logo auto carnect

Carnect

Carnect jest wiodącym dystrybutorem specjalizującym się w wynajmie samochodów, który oferuje w pełni dopasowane rozwiązania dla branży turystycznej. Ich wiodąca platforma B2B wynajmu samochodów oferuje szeroki asortyment w tym w ponad 500 wypożyczalni samochodów w 170 krajach i 30000 lokalizacji na całym świecie. Carnect zaufały wiodące organizacje na całym świecie ze względu na ich doskonałość usług, elastyczne rozwiązania technologiczne i znajomość rynku. Firma posiada dostępne portfolio, które zawiera wielu partnerów oraz różne elastyczne opcje połączeń, w tym integracje API, dostosowane white label, integracje aplikacji mobilnych, banerów i widżetów.

Wynajem aut Carnect
logo auto drivefti

CarDelMar

Wypożyczalnia jako broker wynajmu samochodów dysponuje szerokim wachlarzem samochodów i rokrocznie wynajmuje ponad 200 000 samochodów. Wypożyczalnia jest największym brokerem wynajmującym samochody w krajach niemieckojęzycznych. W programie Drive FTI znajduje się ponad 60 destynacji na pięciu kontynentach. Oferta wypożyczalni podzielona jest na regiony i firmy oferujące samochody. Drive FTI stawia na sprawdzonych partnerów i poprzez połączenie znanych międzynarodowych marek, takich jak Alamo, Hertz i Avis z firmami miejscowymi, gwarantuje szeroką gamę samochodów, od małych fiatów panda do jaguara.

Wynajem aut DriveFTI
logo auto europcar

Europcar

To wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Paryżu. Jest największą wypożyczalnią samochodów oferującą wynajem na rynku europejskim. Funkcjonuje w 160 krajach na 3 000 stacji, z ofertą wynajmu ponad 250 000 samochodów. W samych Niemczech firma posiada ponad 500 autoryzowanych stacji. We wrześniu 2008 Europcar ogłosił nawiązanie strategicznej współpracy z przedsiębiorstwem Rent-A-Car, największą i najbardziej znaną firmą wynajmującą samochody w Ameryce Północnej. Tym samym powstała największa na świecie i najbardziej nowoczesna sieć wynajmująca samochody z flotą 1,2 miliona samochodów.

Wynajem aut Europcar
logo auto hertz

Hertz

Hertz z 8 100 stacjami wynajmu w 147 krajach na świecie jest jedną z największych wypożyczalni samochodów. W roku 2008 Hertz jako pierwszy wprowadził online check-in, który na 50 największych lotniskach w USA daje klientom gwarancję, że w ciągu mniej niż 10 minut będą w posiadaniu wynajętego samochodu.

Wynajem aut Hertz
logo auto rentalcars

Rentalcars

Low -costowy broker wynajmu samochodów eMietwagen posiada w swojej ofercie samochody różnych partnerów w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. eMietwagen jest serwisem firmy TravelJigsaw i współpracuje ze wszystkimi renomowanymi wypożyczalniami samochodów na ponad 4 000 stacjach w ponad 20 krajach na całym świecie. eMietwagen nie pobiera opłat za płatności kartą kredytową ani opłat za zmianę rezerwacji lub za rezygnację przedpłaconej rezerwacji.

Wynajem aut Rentalcars
logo auto sunnycars

Sunny Cars

Od 1991 Sunny Cars pośredniczy w wynajmie samochodów na całym świecie w ponad 90 regionach i ponad 5.000 miejscowościach. W wyborze miejscowych partnerów biznesowych Sunny Cars jest bardzo skrupulatne. Firmy te muszą spełniać nie tylko międzynarodowe kryteria standardu jakości i serwisu, ale także muszą proponować szeroki asortyment usług w dobrych warunkach. Zadowolenie klientów jest dla Sunny Cars bardzo ważne. W styczniu 2009 ten monachijski broker podwyższył na całym świecie gwarantowaną sumę pokrycia ubezpieczenia OC do 1,6 miliona Euro i tym samym oferuje najwyższą ochronę.

Wynajem aut Sunny Cars
logo auto tuicars

TUI Cars

Partner za którego odpowiada niemiecki potentat w branży turystycznej korporacja TUI Germany GmbH. Firma jest brokerem, więc skupia oferty wszystkich największych wypożyczalni. TUI Cars gwarantuje dobry stan techniczny samochodu, sprawny serwis na miejscu oraz opiekę przedstawiciela TUI Cars przez cały okres wynajęcia (telefon SOS czynny całą dobę).

Wynajem aut TUI Cars